Kupa e Shqiperise

Martini në “Gol pas Goli”: Nëse luajmë kështu, nuk do hasim kurrë probleme

Trajneri i Teutës Edi Martini u shpreh mjaft u lumtur me kualifikimin, por mbi të gjitha me paraqitjen e të tijve ndaj Kastriotit, pasi theksoi se nëse skuadra luan gjithmonë kështu, vështirë të ketë probleme në fushë.

Teuta bind dhe kualifikohet ndaj një kundërshtari aspak për t’u nënvlerësuar si Kastrioti…
E vërtetë, sot ishte shumë i rëndësishëm kualifikimi. Pas avantazhit, shënuam edhe golin e dytë dhe mbyllëm ndeshjen, ndaj kjo është ajo që më kënaq. Ndaj Skënderbeut e pësuam dhe ishim oportunistë, por sot më gëzoi fakti që ekipi nuk e vuri për asnjë moment në dyshim ndeshjen.

A morët përgjigjen e duhur nga lojtarët që aktivizuat sot?
Diferencat mes titullarëve dhe stolit janë shumë të vogla, por unë nuk dua të veçoj individë, pasi dua të ve në plan të parë grupin.

Çfarë mund të përmirësoni më shumë te kjo skuadër?
Ka disa gjëra që duhen përmirësuar dhe pavarësisht fitores me Tiranën, unë kam folur me ekipin, pasi kemi disa mangësi që duhet t’i riparojmë. Gjithsesi në qoftë se do të luajmë me përkushtimin maksimal si ndaj Tiranës, vështirë të kemi problemi.

Cilin do të preferoni në turin tjetër?
Do preferoja Tiranën në raundin pasardhës të Kupës, kështu siç na kanë ardhur punët, pasi ndaj tyre na ka ecur mirë gjithmonë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency