Kategoria Superiore

Martini: Stoli i Teutës vetëm me të rinj, s’mund t’i ngarkoja me përgjegjësi

Edi Martini, trajner i Teutës, mendon se skuadra e tij meritonte me shumë në transfertën me Laçin, por gjithsesi e pranoi se mbërritja me vonesë e dy lojtarëve ka ndikuar në forcën e “Djemve të Detit”.

“Për mënyrën si u zhvillua ndeshja, ne mund edhe të kishim fituar. Goli na e zbehu atë ndeshjen që kishim përgatitur. Pjesa e dytë foli shumë mirë për ne, pasi qarkulluam topin dhe kishim disa raste.

Rasti i Vilës? Ai bëri punën e vet, pasi shkoi deri atje dhe shpenzoi shumë, por është edhe merita e trajnerit.

Mungesa në stol: Kam bërë 3 ndërrime, nëse nuk gaboj. Në stol i kam të gjithë të rinj, i kam marrë nga të rinjtë. Ardhja me vonesë e dy lojtarëve na ka prishur shumë punë. Unë  kam shumë besim te lojtarët e stolit, por nuk mund t’i ngarkoj në ndeshje kaq delikate.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency