Merkato

Mascherano tek Habei Fortune pasi të riaftësohet Umtiti

Gjendet gjuha e përbashkët mes Barcelonës dhe Habei Fortune për transferimin e Javier Mascheranos në kampionatin kinez. El Mundo Deportivo zbulon se klubi “blagrana” do të përfitojë 10 milionë euro nga kartoni i argjentinasit, i cili nuk do të largohet sapo të hapet merkatoja e janarit. Barçka ka kërkuar që 33-vjeçari të qëndrojë deri në momentin e riaftësimit të plotë të Samuel Umtiti, pasi mund të ketë emergjenca në mbrojtje.

Kampionati i futbollit në Kinë nis në muajin mars, kështu që nuk do të ketë asnjë pengesë për Mascheranon që të qëndrojë te Barcelona edhe për dy muaj.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency