Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

“Mashtrim” financiar, Chelsea synon të shesë shtatë lojtarë gjatë muajit qershor

Chelsea kërkon të shesë një numër të konsideruar lojtarësh gjatë muajit qershor.

Kjo “dëshirë” e “bluve” të Londrës lidhet me faktin se klubi dëshiron t’i deklarojë këto lëvizje në të dhënat financiare të sezonit 2022-2023.

Lexo edhe: 

Aubameyang, Kovacic, Pulisic, Ziyech, Mendy, Hudson-Odoi, dhe Loftus-Cheek janë nxjerrë në shitje nga Chelsea.

Lajme të tjera

Itali

Nasser Al-Khelaifi është i interesuar për një klub italian. Pronari i PSG-së, po mendon të blejë Sampdorian sipas raportimeve të L’Equipe. Skuadra zhvilloi një...

Kategoria Superiore

Ngjarje e rëndë dhe shumë e shëmtuar në përfundim të sfidës Tirana – Bylis 2-2, e luajtur në Rrogozhinë. Pas vërshëllimë së trefishtë për...

Futboll

Kastriotët janë fitues të finales së Sunday League Albania, pasi mundën minimalisht 1-0 Prestige. Skuadra e drejtuar nga trajneri Gentian Verli triumfoi falë një...

Bundesliga

Pasi humbën titullin në mënyrë dramatike në shtëpi, lojtarët e Dortmundit të drejtuar nga trajneri Edin Terzic shkuan për t’u përshëndetur me tifozët, të...