Merkato

Massaro tremb “zikaltrit”: Icardi, vitin tjetër te Reali!

Daniele Massaro, opinionist në “Premium Sport”, tremb tifozët e Interit me deklaratën e tij të fundit. Ish-futbollisti i Milanit është i bindur se Mauro Icardi do të jetë lojtar i Realit të Madridit sezonin e ardhshëm.

“Mund ta them që sot që Mauro Icardi do të luajë me Realin e Madridit vitin e ardhshëm në vend të Karim Benzemasë.”

Nëse është thjesht një parandjenjë e Massaros apo ai ka informacione për një lëvizje të tillë, kjo mbetet për t’u parë. Në fakt, Reali i Madridit është vënë prej kohësh në kërkim të një sulmuesi, sidomos duke parë edhe statistikat e fundit të dyshes Ronaldo-Benzema, që ka realizuar në total vetëm dy gola në Primera Division në këtë sezon. Alexis Sánchez, Harry Kane, Salah dhe së fundmi Icardi, shumë emra të mëdhenj për t’i bërë një dhuratë trajnerit Zidane, ndoshta që për Krishtlindje.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency