Gossip

Mathilde dhe Pauline, binjaket seksi që po “çmendin” Francën!

Quhen Mathilde dhe Pauline Tantot dhe janë dy binjake të mrekullueshme që në Francë po “shpërthejnë”. Në rrjetet sociale kanë mbi 10 miljonë ndjekës dhe të dyja sëbashku i kanë dhënë jetë një linje bikinish ku dëshmojnë edhe format e tyre perfekte. Gjithçka ndërmjet pozave sensuale dhe shkrepjeve të nxehta. Të pagëzuara me emrin “Bombat e Bordosë”, dy 26-vjeçaret shpesh janë ftuar edhe në party të organizuara në Paris nga Neymar ku kanë lenë shenjën e tyre.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency