Futboll

Matic “i shkel syrin” Contes: Është unik, nga më të mirët në botë

Nemanja Matic nuk po kalon një moment të mirë te Manchester United, pasi është në vitin e fundit të kontratës dhe ka përfunduar jashtë projektit të trajnerit Ole Gunnar Solskjaer, që në shumicën e rasteve e dërgon në tribunë.

Serbi po ngulmon që të largohet që në janar nga “Old Trafford” dhe së fundi i ka “shkelur syrin” ish trajnerit të tij te Chelsea, Antonio Contes, që është në kërkim të një mesfushori te Interi, pasi po përballet me dëmtime të shumta.

“Conte është një nga më të mirët në botë taktikisht. Ka një mënyrë unike për të studiuar kundërshtarët dhe nëse kjo nuk mjafton ,të bën të vraposh për 95 minuta. Është i çmendur pas futbollit dhe punon 24 orë në 24”, deklaroi serbi në një intervistë.

Matic ka qenë titullar te Chelsea i Contes, kur të dy bashkë fitonin titullin kampion dhe tekniku italian e shes serbin si një opsion të vlefshëm për t’u afruar në janar, por gjithçka do të realizohet vetëm nëse United heq dorë pa marrë asgjë në këmbim.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency