Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gjermani

Matthaus, kundër Sane dhe Gnabry: Nuk po japin asgjë për Bayern-in!

Lothar Matthaus del hapur kundër Leroy Sane dhe Serge Gnabry.

Fituesi i Topit të Artë të vitit 1990 u shpreh se dy sulmuesit e Bayern Munich nuk po japin asgjë për kampionët në fuqi të Gjermanisë.

LEXO EDHE:

“Duket se ata nuk duan t’i dëshmojnë asgjë Nagelsmann, duket se ata nuk duan të reagojnë dhe unë nuk e kuptoj. Ata nuk po luajnë mirë, nuk po i japin asgjë ekipit. Ata duhet të mendojnë për këtë.”-deklaroi Matthaus.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...

La Liga

Valencia ndal Realin e Madridit në “Mestalla” në një barazim 2-2, ku protagonisti kryesor i ndeshjes bëhet gjyqtari Gil Manzano. Po luhej minuta e...