Kombëtare

Mavraj mbetet në Bundesligën e dytë, pranë rikthimit te…

Largimi i Mërgim Mavraj nga Ingolstadt pas rrëzimit të skuadrës bavareze në kategorinë e tretë është vetëm çështje kohe. Vështirë se mbrojtësi i kombëtares shqiptare i cili në merkaton e dimrit u transferua me shumë bujë te Ingolstadt do të pranojë të luajë në në ligën e tretë gjermane dhe transferimi në një tjetër skuadër është opsioni i vetëm për 33-vjeçarin kuqezi. Mavraj pëlqehet shumë nga drejtuesit e Greuther Furth, klubi i Bundesligës së dytë tek i cili mbrojtësi bëri shpërthimin e madh si futbollist. Lojtari është në kontakte e me drejtuesit e skuadrës verdhejeshile dhe me shumë gjasa edhe sezonin e ardhshëm do të luajë në Bundesligën e dytë gjermane pasi pritet që të firmosë me Greuther Furth.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency