Kombëtare

Mavraj: Nuk kisha munguar kaq gjatë, tani t’u përshtatemi ideve të Rejës

Mërgim Mavraj u rikthye pas 3 ndeshjesh pezullim dhe mbajti shiritin e kapitenit në sfidën ndaj Moldavisë, të cilën kuqezinjtë e fituan me rezultatin 2-0.

Mbrojtësi me eksperiencë zhvilloi një 90-minutësh mjaft të mirë, ndërsa në intervistën për emisionin “Kuqezi” në Supersport, foli edhe për atmosferën që gjeti në grupin e Kombëtares.

Riktheheni pas 3 ndeshjesh. Sa ju kishte munguar Kombëtarja?
Ishte hera e parë që kisha munguar kaq gjatë dhe jam akoma i mërzitur për mënyrën se si u ndëshkova herën e fundit. Megjithatë çunat luajtën shumë mirë gjatë kësaj kohe, veçanërisht në Islandë, ku meritonim më shumë.

Çfarë do të thotë kjo fitore?
Asgjë në fakt, pasi e theksova që humbëm në mënyrë të pamerituar në Islandë, megjithatë mendoj se mund të na ndihmojë të shohim përpara dhe të punojmë më shumë.

Shumë gjëra kanë ndryshuar në Kombëtare. Si jeni ndjerë me skemën e re?
Ne kemi detyrë të përshtatemi dhe të bëjmë në fushë atë që na kërkon trajneri. Në Islandë ishte skema e duhur, por edhe në ndeshjet e ardhshme ndaj Turqisë e Francës, që janë kundërshtarë të fortë. Megjithatë duhet pak kohë sa të memorizojmë lëvizjet.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency