Gossip

Maxi Lopez zbulon raportet me Wandën: Më telefonon kur Icardi është në grumbullim

Sulmuesi i njohur argjentinas, Maxi Lopez ka dhënë një intervistë për të përditshmen sportive të Buenos Airesit, “Ole”, ku ka folur për marrëdhëniet me ish gruan e tij, Wanda Narën.

Aktualisht pjesë e skuadrës braziliane të Vasco De Gamës, Lopez, i cili ka edhe 3 fëmijë me bashkëshorten aktuale të Mauro Icardit, ka zbuluar një sërë prapaskenash.

“Ajo është e martuar dhe nuk më intereson aspak se çfarë bën, por më vjen keq për faktin që nuk di të jetë një nënë e mirë. Më telefonon kur burri i saj është në grumbullim, por unë nuk bie në lojën e saj të poshtër. Dua vetëm të takoj fëmijët e mi dhe që ata të rriten në mënyrën e duhur”, deklaroi Maxi Lopez.

Sulmuesi ishte një mik i ngushtë i Mauro Icardit, në kohën që ishte i martuar me Wanda Narën, por u zhgënjye me kapitenin e Interit, kur modelja argjentinase u martua pikërisht me të.

“Me Icardin jam takuar vetëm në fushën e lojës gjatë viteve të fundit. Në vitin 2016, kur isha te Torino, folëm pak dhe në mënyrë koncize, por nuk dua të tregoj se çfarë thamë, sepse më pas menaxherja e tij do të më ndalte takimet me fëmijët e mi”, tha Maxi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency