Boks

Mayweather përgatitet për rikthimin në ring, i hapur për një tjetër përballje me McGregor

Kampioni i boksit Floyd Mayweather është gati të rikthehet në ring dhe në një deklaratë për Forbes ka treguar se po përgatitet diçka për një përballje që pritet të zhvillohet në kryeqytetin e Japonisë, Tokyo.

Për vitin 2020 ishin parashikuar dy ndeshje spektakolare për Mayweather, njëra kundër një boksieri profesionist dhe tjetra kundër një luftëtari të arteve marciale të përziera, ndërsa Khabib Nurmagomedov ishte kandidati më i mundshëm.

Megjithatë fillimisht pandemia dhe më pas dy ngjarje të rënda familjare si vdekja e xhaxhait dhe nënës së fëmijëve të tij, tronditën Mayweather, që në muajin mars pati e deklaruar se nuk ka më dëshirë të ndeshet.

Por tani gjërat kanë ndryshuar dhe boksieri është gati të rikthehet në ring, ndërsa në deklaratën e dhënë për Forbes u shpreh gati jo vetëm për t’u rikthyer në ring, por pranoi se është i hapur për një tjetër përballje me Connor McGregor.

“Ne jemi duke punuar për diçka tani në Tokyo, por nuk e di nëse do të ndodhë më 2020-ën apo më 2021-shin. Jam i hapur për një tjetër ndeshje me Connor McGregor, por vetëm në boks dhe jo Arte Marciale të Përziera”, deklaroi Mayweather.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency