Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Mban “pezull” rinovimin me Juventus, Di Maria me sytë nga Barcelona

Kontrata e Angel Di Marias me Juventusin skadon në qershor dhe nuk është mister që “bardhezinjtë” duan ta rinovojnë me sulmuesin argjentinas.

Sipas raportimeve të medieve italiane, vetë Di Maria po shqyrton mundësinë e mbylljes së karrierës te Barcelona, ​​klubi ku ai donte të shkonte përpara se të transferohej te Torino.

Lexo edhe: 

Ai e dëshiron një kalim te “katalanasit” ndaj edhe vazhdon të mbajë pezull rinovimin me Juventus.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...

Featured

Andrea Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare. Mediet italiane raportojnë se Pirlo do të luajë në Kings League, pas mbylljes së eksperiencës...