Ligue 1

Mbappe nervozohet me zëvendësimin, Tuchel: Tani mjaft! Pretendoj respekt

Paris Saint Germain triumfoi me rezultatin e thellë 5-0 ndaj Montpellier mbrëmjen e djeshme në “Parc des Princes”, megjithatë jo çdo gjë shkoi në mënyrë perfekte për skuadrën kryeqytetase.

Kjo pasi Tuchel kishte lënë në pankinë sulmuesin Mauro Icardi, i cili nuk shënon prej disa javësh, por me fitoren “në kasafortë”, vendosi të aktivizojë argjentinasin në minutën e 67’, në vendin e Kylian Mbappe.

Megjithatë ylli francez nuk e priti aspak mirë zëvendësimin dhe shkoi i nervozuar drejt pankinës, pavarësisht përpjekjeve të trajnerit gjerman për ta qetësuar dhe për t’i shpjeguar shkaqet e zgjidhjes së tij.

Në fund të takimit ishte vetë Tuchel që reagoi ashpër dhe kërkoi më shumë respekt për vendimet e tij, ndërsa e quajti të trishtueshme skenën që ndodhi, ndërkohë që gjithçka po shkonte mirë për skuadrën.

“Tani mjaft! Pretendoj respekt, pasi nuk janë skena të mira për t’u parë. Nuk jam i nervozuar, por i trishtuar, pasi nuk ishte një skenë e nevojshme. Duhet të tregojmë respekt për zgjedhjet që bëhen”, deklaroi Tuchel.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency