Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Mbappe një hap larg Cavanit, për 3 gola kalon rekordin e uruguaianit me PSG-në

Me 200 gola në 301 ndeshje, të shpërndara në shtatë sezone, Edinson Cavani është golashënuesi më i mirë në historinë e Paris Saint-Germain.

Megjithatë, rekordi i qendërsulmuesit uruguaian sipas të gjitha gjasave do të tejkalohet në ditët në vijim.

Lexo edhe:

Në sezonin e tij të gjashtë me fanellën pariziene, Kylian Mbappe ka shënuar tashmë 198 gola në 245 ndeshje. Dy gola e ndajnë atë nga barazimi i Cavanit dhe një gol plus e bën Mbape-në më të mirin e historisë së PSG-së.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...