Champions League

Mbappe nuk pranon gjilpërat kundër dhimbjeve, në stol ndaj Atalantës

Kylian Mbappé do të nisë në stolin e rezervave ndeshjen çerekfinale të Champions League mes PSG-së dhe Atalantës. Trajneri Tuchel dhe Paris Saint Germain kanë shpresuar prej kohësh në riaftësimin në kohë të sulmuesit francez, duke marrë në konsideratë edhe mungesën e Verratit, por, sipas medieve pariziene, Mbappe nuk pranuar të marrë injeksione kundër dhimbjeve, që të mund të luante nga minuta e parë.

Talenti francez u lëndua në kavilje gjatë finalës së Kupës së Francës PSG-Saint-Etienne, më 24 korrik, dhe vetëm të dielën iu bashkua skuadrës në stërvitje. Dy ditë para ndeshjes, nga Franca sigurojnë se “maksimumi” ai do të ulet në stol, i gatshëm për të hyrë në pjesën e dytë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency