Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Mbappe: Nuk vrava njeri me atë letër ndaj PSG-së dhe nuk më intereson se çfarë thonë

Kylian Mbappe reagon publikisht mbi situatën ku ndodhet me Paris Saint-Germain.

Sulmuesi foli në konferencën për mediet, ndërsa është i grumbulluar me kombëtaren e Francës, për letrën e shumëpërfolur dërguar klubit për të komunikuar faktin se nuk do e rinovojë kontratën, që skadon në 2024-ën.

Lexo edhe:

“Nuk e kam dërguar letrën në kohën e grumbullimit me kombëtaren, por e kam bërë më parë. Mendoj se një letër nuk vret njeri dhe nuk e kam menduar se do ofendoj njeri duke e dërguar. Nuk i kontrolloj dot reagimet e të tjerëve dhe sinqerisht as që më intereson”-deklaroi francezi.

Lajme të tjera

Bundesliga

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Itali

Klubi i Inter bën me dije se Hakan Calhanoglu, regjizori titullar i mesfushës së trajnerit Simone Inzaghi, vuan një mbingarkesë muskulore në kofshën e...

Bundesliga

Julian Nagelsmann mund të rikthehet te Bajerni i Mynihut. Trajneri aktual i Gjermanisë ka kontratë me Federatën deri në korrik, kur do të vlerësohet...