Ligue 1

Mbappe shuan zërat e merkatos: Se kam menduar asnjëherë largimin nga PSG

Kylian Mbappe as që e mendon largimin nga Paris Saint Germain. I pranishëm në konferencën për shtyp në vigjilie të Superkupës së Francës ndaj Rennes, sulmuesi i kombëtares franceze ka mohuar edhe njëherë tjetër zërat e merkatos që flasin për një largim të tij nga kampionët e Francës. Mbappe ka nënvizuar se nuk ka patur asnjëherë qëllimin për të lënë klubin, duke shtuar se është më i motivuar se kurrë për fillimin e sezonit të ri dhe për të dhënë maksimumin me fanellën e Paris Saint Germain.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency