Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Mbappe te Reali? Ancelotti i vendos “pikën” kësaj çështjeje

Në konferencën e dhënë në prag të ndeshjes së La Liga kundër Espanyol, trajneri i Real Madrid, Carlo Ancelotti është pyetur edhe për mundësinë e kalimit të Kylian Mbappe te “Los Blancos”, duke ditur se sulmuesi francez është i palumtur te Paris Saint-Germain pas eliminimit nga Champions Legue.

Lexo edhe:

Pyetjes së gazetarëve, nëse sulmuesi është një objektiv i Real Madrid, Ancelotti i vendosi “pikën” këtyre lajmeve.

“Këtë pyetje mund ta bëni sot, pas tre ditësh, pas dy muajsh… por është një pyetje që nuk do t’i përgjigjem kurrë.”-tha tekniku.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...

Featured

Andrea Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare. Mediet italiane raportojnë se Pirlo do të luajë në Kings League, pas mbylljes së eksperiencës...