La Liga

Mbijetesa më pranë, Villareali merr fitoren e 3-të rresht!

Një hap të madh drejt mbijetesës hodhi skuadra e Villarreal-it, që u largua me 3 pikë nga San Sebastiani, falë një goli të shënuar pikërisht në fund të takimit. Në Stadiumin Anoeta përpara 20.000 spektatorëve “nëndetësja e verdhë” u mbrojt mirë dhe i rezistoi furisë së Real Sociedad-it. Mundësitë më të mira për ekipin bask i patën Willian Jose në fundin e pjesës së parë (40′) dhe mesfushori Ruben Pardo në 56′, gjithsesi në vazhdim skuadra e Javi Calleja-s mori zemër, dhe pesë minuta para fundit sulmuesi Gerard Moreno shënoi golin e vetëm të ndeshjes, me kokë pas një kërcimi të fuqishëm në vijën e 5 metërshit, pas harkimit të saktë të marrë nga veterani Santi Cazorla, gol që e largon skuadrën e Villarreal-it plot pesë pikë larg zonës së ftohtë, kur mbeten vetëm katër javë deri në përfundimin e këtij edicioni të kampionatit spanjoll.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency