Eredivisie

Mbresëlënëse, ja si festuan tifozët e Ajaxit me skuadrën (pamjet)

Festë e jashtëzakonshme nga skuadra dhe tifozët e Ajaxit të Amsterdamit, që e mbyllën sezonin me triumfin në Eredivisie dhe në Kupën e Holandës ndërsa në Champions League shkuan deri në gjysmëfinale, ku u eliminuan nga Tottenhami në një ndeshje dramatike, ku u ndëshkuan sapo përfunduan sekondat e fundit të kohës shtesë.

Rreth 100 mijë fansa të “harkëtarëve” kishin dalë në shesh për të festuar mbylljen e një sezoni fantastik, ndërsa lojtarët e Ajaxit kishin veshur të gjithë fanellën me numër 34, që simbolizonte 34 titujt kampion të gjigantëve të Holandës në Eredivisie.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency