Ligue 1

Mbrojtësi belg ndërron mendje, vendos të qëndrojë te PSG-ja

Thomas Meunier duket se ka ndryshuar mendje dhe nuk do të largohet nga Paris Saint Germain. Mbrojtësit i përfundon kontrata në përfundim të këtij sezoni dhe duket se është drejt rinovimit me kampionët e Francës.

Në fakt pak kohë më parë, kur drejtuesit e klubit i ofruan kontratën e re, belgu kërkoi më tepër kohë për të vendosur, diçka që tashmë e ka bërë. 28-vjeçari ishte një objektiv konkret i Juventusit në merkaton e verës së ardhshme, duke qene se ishte një mundësi e mire për t’u afruar me parametra zero.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency