La Liga

Mbrojtësi i Barçës del pozitiv ndaj Covid-19, nuk rrezikohet përballja me Bayernin

Vetëm pak orë para ndeshjes me Bayernin e Mynihut, të vlefshme për çerekfinalet e Ligës së Kampionëve, Barcelona ka njoftuar se një tjetër futbollist i saj ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit.

Bëhet fjalë për mbrojtësin francez Samuel Umtiti, i cili bëhet i dyti futbollist i katalanëve që preket nga koronavirusi dhe sipas njoftimit të klubit, është vendosur menjëherë në karantinë në banesën e tij.

Lajmi i mirë është se Umtiti nuk ka udhëtuar me skuadrën drejt Lisbonës, për ndeshjet e Ligës së Kampionëve, pasi ka qenë i dëmtuar dhe nuk ka asnjë rrezik për ndeshjen sonte, ku të gjithë lojtarët në dispozicion të Setien janë konfirmuar negativë ndaj koronavirusit.

Kujtojmë që më herët edhe mbrojtësi tjetër francez, Jan Clair Todibo rezultoi pozitiv ndaj koronavirusit, por ky i fundit vinte pas një huazimi 6-mujor te gjermanët e Schalke 04-ës dhe nuk bënte pjesë në listën e futbollistëve të grumbulluar për Ligën e Kampionëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency