Kategoria Superiore

Mbrojtësi i Kukësit mposht koronavirusin dhe i bashkohet skuadrës në stërvitje

Dy fitore radhazi në kampionat kanë rritur ndjeshëm entuziazmin te Kukësi, që tani po sheh edhe në fushën e lojës, cilësinë e futbollistëve që afroi gjatë merkatos së kësaj vere.

Tani verilindorët presin vetëm shërimin e plotë të trajnerit Skënder Gega, i cili vijon të kurohet nga Covid-19 në Turqi, ndërsa sot skuadra ka arritur të rikuperojë një tjetër futbollist.

Bëhet fjalë për mbrojtësin Mehdi Hetemaj, i cili ishte i izoluar, pasi prej ditësh kishte rezultuar i prekur nga koronavirusi. Megjithatë futbollisti doli negativ në tamponin e kryer së fundi dhe iu bashkua skuadrës në stërvitje, për të qenë gati për ndeshjen e radhës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency