Ligue 1

Mbrojtësi serb mbulohet nga gjaku, dërgohet me urgjencë në spital

Momente frike në Bordeaux në sfidën e Ligue 1 mes vendësve dhe St Etiene. Në pjesën e parë, mbrojtësi serb Neven Subotic u dëmtua rëndë pas një përplasjeje me portierin e skuadrës së tij. Ai u rrëzua në tokë dhe fytyra iu mbyllua nga rrëketë e gjakur, duke shkaktuar panik te futbollistët e të dyja skuadrave. E menjëhershme ndërhyrja e ndihmës së shpejtë, që e transportoi futbollistin drejt spitalit për ekzaminime me të detajuara. Mësohet se gjendja e Subotic është e mirë, pra nuk ka asnjë rrezik për jetën. Gjithsesi ende nuk është bërë e qartë se për sa kohë do të mungojë. Për kronikë, ndeshja përfundoi me fitoren 3-2 të Bordeaux.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency