Futboll

Mbrojtësi shqiptar në radarët e Shakthar Donetsk!

Forma e mirë që tregoi në debutimin e tij me Shqipërinë por edhe paraqitja e fundit në kampionatin kroat ndaj Lokomotivës së Zagrebit në të cilin shënoi edhe golin e parë në fitoren 2-1 të Hajdukut të Splitit, ka bindur drejtuesit e Shakthar Donetsk të hedhin sytë nga mbrojtësi kuqezi Ardian Ismajli. Në sfidën e fundit të kampionatit ndaj Lokomotivës, Ismajli është ndjekur në stadiumin “Plodjud” nga skautë të klubeve të ndryshme ku mbi të gjitha spikasin ata të gjigandëve ukrainas Shakthar Donetsk. Nëse vazhdon me këto ritme në verë 22-vjeçari Ardian Ismajli mund të marrë një ofertë zyrtare nga Shakthari dhe mund të transferohet në Ukrainë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency