La Liga

Mbushet kupa, Bilbao largon trajnerin Berizzo

Eduardo Berizzo nuk është më trajneri i Athletic Bilbao. Lajmi u konfirmua nga vetë klubi bask, që theksoi se largimi i tij vjen pas një marrëveshjeje mes palëve për të zgjidhur kontratën, ndërsa drejtimi i skuadrës i besohet Gaizka Garitanos. Fatale për largimin e 49-vjeçarit ishte humbja me Levanten mbrëmjen e së hënës, kur Bilbao u mposht me rezultatin 3-0. Në 14 takime nën drejtimin e Berizzos, Athletic Bilbao ka regjistruar vetëm një fitore, në javën e parë ndaj Leganes, 8 barazime dhe 5 humbje. Aktualisht skuadra renditet në vendin e 18 në La liga dhe nëse kampionati do të mbyllej sot, do të zbriste në Segunda Divizion.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency