IPKO Superliga

Mbyllen pushimet, Gjilani nis përgatitjet për sezonin e ri

Sikurse ishte planifikuar, skuadra e Gjilanit, mëngjesin e sotëm, mbajti grumbullimin e parë për edicionin e ri garues 2019/2020, duke startuar fazën përgatitore.

Para fillimit të seancës stërvitore, i pranishëm ishte edhe presidenti i klubit, Florim Zuka, i cili përshëndeti të gjithë futbollistët dhe u uroi mirëseardhje lojtarëve të rinj të Gjilanit.

Seanca stërvitore filloi me një vrapim të lehtë, si nxemje për futbollistët. Numri një i shtabit teknik, Gentian Mezani, së bashku me ndihmësin e tij, Alban Hyseni, dhe trajnerin e portierëve, Afrim Ajdini, në programin e stërvitjes së sotme kishin planifikuar edhe disa ushtrime tjera fizike dhe disa teknike, ku në vazhdimin e stërvitjet futbollistët punuan me top.

Në seancën e sotme stërvitore të pranishëm ishin të gjithë futbollistët e skuadrës. Përgatitjet do të vijojnë rregullisht, në të njëjtin orar edhe për ditët në vazhdim.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency