Futboll

Mbylli para kohe aventurën me Luganon, Demba Ba tërhiqet nga futbolli!

Demba Ba i jep fund futbollit të luajtur në moshën 36-vjeçare. Ish sulmuesi i Hoffenheim, Newcastle United, Chelsea-t e Besiktas, vendosi të varë këpucët në gozhdë vetëm pak ditë pasi u largua zyrtarisht nga skuadra zvicerane e Luganos tek të cilët u transferua këtë verë dhe luajti vetëm 3 ndeshje. Sulmuesi senegalez vendosi të mbyllë karrierën me 465 ndeshje në total dhe 215 gola të realizuar me të gjitha klubet të cilat është aktivizuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency