UFC

McGregor-Poirier, dueli që provokon kthimin e Khabib

UFC po bëhet vërtet serioze për vitin 2021. Në oktagonin e Abu Dhabit po bëhet gati të rikthehet Conor McGregor, i cili do të përballet me Dustin Poirier për herë të dytë, pasi e dominoi këtë kundërshtar gjashtë vjet më parë. Në “Etihad Arena”, vëmendja do të jetë përqendruar te spektakli që do të ofrojnë irlandezi dhe amerikani në UFC257.

Dueli i madh është planifikuar të fillojë në orën 04:00 me kohën europiane, natën midis të shtunës dhe të dielës, dhe mund të ndiqet ekskluzivisht në SuperSport.

Pas fitores bindëse ndaj Cerrones një vit më parë, që e lejoi McGregor të linte pas zhurmën në lidhje me disfatën kundër Khabib, “The Notorious” është gati për një tjetër angazhim të madh.

Mendja e McGregor është te luftëtari nga Dagestani, i cili e ka lënë ta hapur mundësinë e rikthimit, siç është njoftuar nga Dana White: “Nëse një nga të dy do të fitojë në mënyrë spektakolare, ai (Khabib) mund të vendosë të kthehet”. Tani nuk mbetet gjë tjetër vetëm të presësh…

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency