Formula 1

McLaren i shpall ‘luftë’ Mercedesit dhe Ferrarit

Pas një sezoni mjaft të dobët nga ana e skuderisë McLaren, 2 gara nga fundi, britanikët kanë premtuar sfidë ndaj dominuesve, Mercedes dhe Ferrari.

Deklarata vjen nga dy drejtuesit e skuderisë, Zak Brown dhe Eric Boullier, të cilët shpjegojnë se falë bashkëpunimit me Renault-in, makina do të jetë në gjendje të rivalizojë denjësisht për titull.

Deklaratat e McLarenit karikojnë pilotin spanjoll Fernando Alonso, që këtë sezon u zhgënjye tërësisht nga makina e tij dhe shpesh herë nuk arriti ta përfundojë garën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency