FA Cup

McTominay kualifikon Man. United, Arsenal ia del në kohën shtesë

Një gol i shënuar nga mesfushori skocez McTominay në minutën e 5-të i mjaftoi Manchester United që të mposhtë Watfordin me rezultatin minimal 1-0 dhe të kualifikohet për në fazën e 1/16-ave të FA Cup.

Trajneri Ole Gunnar Solskjaer la pushim shumicën e titullarëve për këtë ndeshje, por gjithsesi ia doli të marrë atë që është më e rëndësishme, fitoren që e çon në raundin tjetër, kjo edhe për faktin që Watford bëri shumë pak për t’i prishur punë.

Siguron kualifikimin më tej edhe Arsenali, që pati nevojë për 120 minuta, që të mposhtë Newcastle-n në “Emirates Stadium”. Koha e rregullt përfundoi në barazim pa gola, ndërsa në 30-minutëshin shtesë ishin talenti Rowe dhe Aubameyang që shënuan dhe vulosën kualifikimin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency