Basketboll

Zbulohet emri i “yllit” të Brooklyn Nets me Coronavirus

Kevin Durant ka rezultuar pozitiv me Coronavirus. “Ylli” I Brooklyn Nets e ka komunikuar personalisht lajmin se është një ndër katër personat e prekur nga virusi i rrezikshëm, por pa e saktësuar se cilët janë të tjerët (një prej tyre ka shfaqur simptoma):

“Duhet të jemi  të vëmendshëm dhe të kujdesemi për veten dhe të izolohemi. Do t’ia dalim.”

E pabesueshme sesi po përhapet Coronavirusi edhe në botën e sportit. COVID-19, sikurse shpjegojnë virologët, është një virus që nuk kursen askënd, prek këdo, madje edhe sportistët të cilët monitorohen vazhdimisht sa i përket shëndetit.

Daniele Rugani (Juventus) është rasti i parë në Serinë A, Mikel Arteta (Arsenal) trajneri i parë i prekur, por tashmë po zbulohen ditë pas dite emra të tjerë sportistësh, të sporteve të ndryshme dhe në vende të ndryshme, që janë pozitivë me Coronavirus.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency