Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

“Më ke bërë të ndjehem si vëllai yt i vogël”, mesazhi prekës i Ansu Fatit për Umtitin

Samuel Umtiti do të luajë këtë sezon te Lecce në Seria A, ndërsa u bashkua me ekipin italian në formë huazimi.

Qendërmbrojtësi i Barçës u përshëndet me shokët e tij, por Ansu Fati duket se donte ta bënte publike në rrjetet sociale mesazhin për mikun e tij.

“Paç fat Sam! Faleminderit që kujdesesh për mua si vëllai yt i vogël, për të gjitha këshillat dhe të qeshurat së bashku. Të uroj gjithë të mirat në këtë fazë të re, do të më mungosh!” -shkroi në “Instagram” Ansu Fati.

Lajme të tjera

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...

Kombëtare

Mjaft i dëshpëruar u shfaq trajneri Sylvinho në intervistën për SuperSport, pas humbjes minimale në Poloni. Trajneri brazilian nuk i kurseu komplimentet për atë...

Premier League

Tottenham shkarkon Conten. Lajmi ishte në ajër prej ditësh por mbrëmjen e të dielës ka ardhur edhe zyrtarizimi i prishjes së bashkëpunimit mes palëve....

Euro 2024

Shqipëria e nis me humbje edicionin e ri të kualifikueseve të Euro 2024, duke u mundur minimalisht 1-0 në Varshavë. Një gol i shënuan...