Premier League

Me Lampard te Chelsea, “fitojnë” talentet!

Ardhja e Frank Lampard te Chelsea ka dhënë menjëherë sinjale pozitive. Trajneri anglez, si ish lojtar i “Bluve të Londrës” ka ndërmend t’u jape shanse edhe lojtarëve të rinj teksa me një bisedë me Hudson-Odoi e ka siguruar se do të jetë një nga protagonistët e skuadrës që ai drejton. Një lëvizje e tillë ka bindur talentin anglez të avancojë me rinovimin e kontratës çka do të largojë interesimin e hershëm të Bayern Munich për sulmuesin. Odoi aktualisht po rikuperohet nga një dëmtim në gju dhe në tetor do të jetë gati për t’u rikthyer në fushë ndërsa rinovimi do të konkretizohet përpara rehabilitimit të talentit 19-vjeçar.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency