Serie A

Më shumë “benzinë” në krah për Conten, Moses firmos me Interin!

Victor Moses është zyrtarisht një futbollist i Interit. Pritja e nigerianit i cili ndodhej prej dy ditësh në Milano ka marrë fund. Moses do të jetë anësori i ri i skuadrës zikaltër dhe një forcë e shtuar për trajnerin Antonio Conte në krahun e djathtë të mesfushës. Tekniku i Interit e njeh shumë mirë 29-vjeçarin pasi e kishte nën urdhrat e tij gjatë eksperiencës me Chelsean ku Moses ishte një titullar fiks. Moses i cili prej 1 viti e gjysmë luante në formë huazimi te Fenerbahce edhe te Interi është transferuar në formë huazimi nga klubi i Chelsea-t për 6 muaj me të drejtë blerjeje në fund të sezonit. Në këtë aventurë të re nigeriani do të mbajë veshur fanellën me numër 11.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency