Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Me sy të nxirë e me syze dielli në ndeshje, çfarë i ka ndodhur Laportës?

Presidenti i Barcelonës, ​​Joan Laporta, u shfaq në sadiumin “Spotify Camp Nou” mbrëmjen e së dielës me syze dielli, që më pas u duk se i mbulonin një të nxirë në njërin sy. Kur u takua me presidentin e Valladolidit, Ronaldo Nazario, Laporta hoqi syzet dhe aty u pa nga të gjithë se për çfarë arsye i mbante syzet.

Klubi i katalanasve ka bërë me dije se ka qenë një “aksident në familje”, kur tifozët kanë pyetur për gjendjen e presidentit.

Ndërkohë ndeshja Barcelona-Valladolid u mbyll me rezultatin 4-0, ku protagonist i padiskutuar ishte Robert Lewandowski.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...