Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Me sytë nga Premier League, Real Madrid kërkon mbrojtësin e Chelsea-t

Real Madrid është duke u përgatitur për merkaton e verës dhe si rrjedhojë po ndjek me vëmendje emrat që i interesojnë.

Nga mediet spanjolle raportohet se “Los Blancos” kanë shfaqur interesim të veçantë për mbrojtësin e djathtë të Chelsea-t, Reece James.

Lexo edhe:

Me lëvizjet që ka bërë në merkatot e fundit klubi anglez duhet të bëjë edhe largime dhe James duket një shitje që mund të sjellë të ardhura të konsiderueshme për “Blutë” e Londrës.

Lajme të tjera

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Kategoria Superiore

Tirana vijon përgatitjet për të kompletuar skuadrën në prag të turit eliminator të Conference League, teksa pas konfirmimit të trajnerit Orges Shehi në pankinë,...

Kombëtare

Emisioni Analizë Kuq e Zi, nën moderimin e Sokol xhihanit, publikoi sipas statistikave atë që konsiderohet si formacioni më i mirë i mundshëm i...