Te Tjera

Me Tom Brady-in te Tampa Bay, bashkohet edhe Rob Gronkowski!

Kalimi i Tom Bradyt te Tampa Bay Buccaneers në futbollin amerikan duket se ka bindur që të rikthehet në sportin e luajtur dhe një tjetër ish-yll të New England Patriots. Rob Gronkowski, një prej legjendave të këtij sporti dhe miku më i mirë i Bradyt te Patriots vendosi të rikthehet sërish në fushë, pasi kishte lajmëruar më parë largimin nga futbolli amerikan për t’ju bashkuar Bradyt te ekipi nga Florida. 30-vjeçari, i cili ishte tërhequr nga sporti i luajtur në mars 2019, pak kohë pas suksesit të New England ndaj Los Angeles Rams në superbowlin e 53-të do të luajë për Tampan në fillimin e sezonit të ri.

Gronkowski kishte dhe një vit kontratë kur lajmëroi largimin nga sporti por dëshira e tij për t’u rikthyer i dha mundësinë Patriots që të transferonin lojtarin te Tampa në këmbim të zgjedhjes së katërt në draftin e ardhshëm. Gronkowski, i cili ishte tërhequr nga futbolli amerikan por jo nga sporti, pasi ishte pjesë e New England duket se u bind nga projekti i Tampës me Bradyn në krye për të qenë sërish pjesë e këtij sporti. Tom Brady u bashkua në muajin mars me ekipin e Buccaneers pas 20 vitesh me New England Patriots.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency