La Liga

Me Valencian në Champions, Rodrigo qëndron në “Mestalla”

19 gola në 42 ndeshje me Valenncian kanë konfirmuar Rodrigon si një nga sulmuesit më të mirë këtë sezon në Spanjë, çka ka tërhequr vëmendjen e klubeve të mëdha për 27-vjeçarin. Vetë lojtari spanjoll ka pranuar se ka interesim nga disa ekipe, teksa sqaroi se ideja e tij është të qëndrojë te Valencia pas një sezoni fantastik. Me kualifikimin në Champions Leaue, Valencia nuk e ka të domosdoshme shitjen e Rodrigos ndaj dhe kjo “martesë” pritet të zgjasë të paktën edhe një sezon ashtu siç shpresojnë tifozët.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top