Merkato

Medel i sakrifikuari i radhës te Besiktas!

Gary Medel pritet të jetë i larguari i radhës nga Besiktas. Klubi turk që ka vështirësi të mëdha financiare këtë vit po shikon të gjejë një sistemim të ri për lojtarët me pagë të lartë dhe për lojtarin kilian kanë ardhur oferta nga Kina. 31-vjeçari polivalent është në bisedime me Beijing Gouan të cilët janë gati t’i ofrojnë një pagë të lartë prej 4-5 milionë euro për 2 sezone ndërsa Besiktas do të mjaftohej me 5 milionë euro për kartonin e mesfushorit që ka kontratë deri në vitin 2020 me klubin turk.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency