Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

Media spanjolle, njëzëri: Jemi në grupin e vdekjes!

Spanja në grupin e vdekjes! Marca, As, El Mundo Deportivo, Sport.es… media spanjolle është në unison sa i përket titullit që ka zgjedhur për shortin e finaleve të Euro 2024, që do të zhvillohet në Gjermani.

Sigurisht që spanjollët i referohen pranisë në të njëjtin grup me Kroacinë dhe Italinë, por nuk lënë pa përmendur edhe formën e mirë që ka shfaqur Shqipëria duke e mbyllur fazën eliminatore në vendin e parë në grup.

Eexo edhe:

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...