Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Mediat italiane: Totti investitor në Shqipëri, Noemi e shoqëron gjithmonë

Francesco Totti i dha fund martesës me Ilary Blasin dhe tashmë prej muajsh është në një lidhje me Noemi Bocchin.

Së fundi mediat italiane kanë raportuar se çifti Totti-Bocchi kanë udhëtuar shumë shpesh së bashku në Shqipëri dhe Durrësi e Tirana kanë qenë destinacionet e tyre.

Shkak i këtyre udhëtimeve ka qenë agjenda e legjendës së Romës, që sipas mediave italiane është përfshirë si investitor në një projekt imobiliar shumë të përfolur dhe jo me pak rreziqe, në Shqipëri.

Pikërisht për këtë arsye, Tottit i është dashur të fluturojë shpesh drejt Shqipërisë dhe thuajse gjithmonë është shoqëruar nga Noemi.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Featured

Gjatë periudhës së merkatos, janë të shumta mundësitë që një lojtar të ndryshojë klub dhe fanellë. Mirëpo, edhe pse shumë të rrallë, ka nga...

Futboll

Portieri i Yeni Malatyaspor, Ahmet Eyup Turkaslan raportohet mes viktimave që humbën jetët nga tërmeti vdekjeprurës në Turqi. Lajmin tragjik e zyrtarizoi trajneri Yalmaz...