Gossip

Mediat italiane zbulojnë të dashurin e ri të Elisabetta Gregoracit (Foto)

Ish-gruaja e Flavio Briatores, Elisabetta Gregoraci është prej disa javësh pjesë e reality show-t të njohur “Grande Fratello Vip”, në Itali, ndërsa së fundi mediat rozë kanë zbuluar edhe romancën aktuale të bukuroshes italiane.

Kështu një mik i afërt i saj ka zbuluar për mediat se prej disa muajsh Elisabetta është në një lidhje me pilotin nga Monaco, Stefano Coletti. Sipas burimit, çifti Gregoraci-Coletti janë njohur 5 muaj më parë dhe pilot ika blerë edhe një makinë Porsche, pasi ishte preferenca e të dashurës së tij të re.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency