Merkato

Mediat “zbulojnë” të ardhmen e Xhakës: Po kërkon shtëpi në Milano!

Granit Xhaka duket se ka thyer çdo raport me tifozët e Arsenalit ,aq sa trajneri Unai Emery i ka hequr shiritin e kapitenit dhe e ka lënë jashtë grumbullimit në ndeshjet e fundit, ndërsa ka pranuar se mesfushori mund të largohet në janar.

Gjithçka nisi pas një reagimi të ashpër të mesfushorit, ndërkohë që po vërshëllehej nga tifozët londinezë, ndërsa sipas mediave zvicerane, destinacioni i radhës i Xhakës do të jetë Milanoja, ku edhe po kërkon për shtëpi.

Për mesfushorin me origjinë shqiptare po ngulmon shumë Milani, teksa administratori Ivan Gazidis, i cili mori mesfushorin nga Borussia Monchengladbach te Arsenal, po angazhohet vetë për ta transferuar tashmë në pjesën kuqezi të qytetit italian.

Drejtuesit e Milanit janë gati të shfrytëzojnë situatën e krijuar mes lojtarit dhe klubit anglez, për ta marrë Xhakën në huazim në janar, me të drejtë blerjeje për 20 milionë euro verën e ardhshme, nëse mesfushori do të bindë dyshen Boban-Maldini.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency