Formula 1

Meksikë/ Ricciardo, më i shpejti në provat e lira

Piloti australian i Red Bullit, Daniel Ricciardo ishte më i shpejti në provat e lira të Meksikës, duke lënë pas vetes Lewis Hamiltonin, me Mercedesin e tij.

Në vendin e 3-të është renditur piloti tjetër i Red Bulli, Max Versttapen, ndërsa dy makinat Ferrari, regjistruan kohën e 4-t dhe të 5-të më të mirë.

Të shtunën në mbrëmje do të zhvillohen provat zyrtar, ndërsa të dielën në orën 21:00 do të zhvillohet gara e Çmimit të Madh të Meksikës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency