Gossip

Melissa Satta “shkëlqen” në tapetin e kuq të Kanës (Foto)

Prej 3 ditësh, në Kanë të Francës po mbahet Festivali Ndërkombëtar i Filmit, ndërsa gjatë ditës së djeshme kanë qenë Melissa Satta dhe Rocio Morales, që kanë parakaluar mbi tapetin e kuq, duke tërhequr vëmendjen e të pranishmëve.

Satta është bërë e njohur në botën e futbollit për shkak të lidhjeve të shpeshta me futbollistë, ku vetëm pak muaj më parë është divorcuar nga Kevin Prince Boateng, ndërsa Morales njihet si aktore, që aktualisht është një një lidhje me aktorin italian Raul Bova.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency