Kupa e Shqiperise

Mëllugja: Anulimi i penalltisë i papranueshëm, Miraka heroi ynë

Donald Mëllugja, një nga më të mirët e Bylisit në barazimin me Skënderbeun, që vlejti kualifikimin në gjysmëfinalen e Kupës, u tregua I sinqertë kur iu kërkua mendimi për disa raste të diskutueshme, por theksoi se vendimi i Jorgjit për të anuluar penalltinë, ishte i papranueshëm.

Rasti i penalltisë: Nëse arbitri e dha penallti dhe e anulon për punë sekondash, unë jam dakord. Por nëse e anulon pas 6-7 minutash pasi ndikohet nga të tjerë, është e papranueshme. Të them të drejtën, unë godita takën. Mbrojtësi shkoi më parë te topi dhe nuk jam 100% nëse ishte penallti. Në rastin e golit tonë, edhe mund të jepej goditje dënimi, pasi unë ngrita takën.

Çelësi i suksesit: Ne kemi forcën e grupit, jemi të gjithë të rinj dhe duam të biem në sy. Na është ngushtuar rrethi. Edhe sot nuk ishim në formën tonë më të mirë. Megjithatë mendoj se kemi bërë shumë mirë dhe do tentojmë Kupën, pasi në kampionat kemi bërë disa hapa të gabuar. Skënderbeu është një skuadër shumë e mirë, por heroi ynë sot ishte Miraka, që na shpëtoi në disa raste.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency