Kupa e Shqiperise

Mema: Halili thjesht i karikuar, kualifikimi krijon klimë pozitive

Trajneri i Tiranës, Ardjan Mema, përtej gëzimit që i jep kualifikimi, u shpreh me rezerva për mënyrën sesi e nisi lojën Tirana, duke rrezikuar që në fillim kualifikimin.

“Duhet të shikojmë që mos të kemi këto problemet e fillimit që kishim sot. Duhet të përmirësohemi në këtë aspekt.”

Kartoni i kuq i Halilit: Grenti nuk është një njeri i tillë, ai është person i dashur. Të gjithë e njohim. Ishte i karikuar dhe kaq, nuk besoj se do të ndodhë më një gjë e tillë.

Klima pas kualifikimit: Krijohet një klimë shumë e mirë dhe është një vazhdë shumë e mirë. Mua më takon detyra që të shohim gabimet që ka pasur sot. Ekipi duhet të shohë lart, që të mos kthehen problemet që kishim në të kaluarën.

Sfida e ardhshme me Kukësin: Mendoj që kjo periudhë ka pasur shumë ndeshje të forta. Lojtarët kanë pasur shumë tension. Mendoj që duhet të shohim shumë qëndrimin  dhe të riparojmë për ndeshjen me Kukësin. E kemi forcën që të përballojmë ndeshjen me Kukësin, pasi rikthehen disa lojtarë, si Hasani, Kërçiku.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency