Abissnet Superiore

Memelli: Kusuret e VAR-it i pëson Skënderbeu

Migen Memelli ka rezerva për gjykimin në rastin e golit të Dinamos, pasi pretendon që Skuka e ka marrë topin me dorë. Gjithsesi ai thekson së është I kënaqur me lojën e skuadrës.

“Të gjithë trajnerët janë në presion, si ata që janë lart dhe ata më poshtë në renditje. Kam përshtypje që vetëm arbitri nuk e ka parë që topi është marrë me dorë në rastin e golit.

Jam shumë i lumtur që skuadra sot bëri këtë performancë. Kemi pasur guxim, kemi pasur rastet tona, kemi ardhur me besim në këtë ndeshje. Kemi ushtruar presion shumë në 15-20 minutat e para të pjesës së dytë derisa Dinamo bëri golin. Nuk kam asnjë lloj pengu. Kusuret skuadrës sime nga VAR-i po i vijnë. Nëse rasti i Skukës do të jepej faull, nuk do të kishim pasur rastin e penalltisë për Dinamon.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency